Co je skauting?

Skauting, to jsou dvě základní věci – jednak skupina lidí, přátel a kamarádů – jednak příležitost žít život dynamicky a smysluplně. Skauting je celosvětově největší výchovné hnutí pro děti a mladé lidi. Umožňuje jim žít a dělat věci společně a staví před ně příležitosti, které jsou zároveň zábavou, hrou – a zároveň způsobem, jak poznávat nové věci.

Skauting není spolkem několika málo lidí - v Česku patří skautské organizace mezi nejvetší uskupení pracujícími s dětmi! Je ale rozšířený také po celém světě - a v řadě zemí má obrovskou prestiž.

Nechte své dítě vyrůst ve skautu!

• získá kamarády, z nichž se stanou kamarádi na celý život
  • naučí se postarat se o sebe a dokáže si poradit v náročné situaci
  • osvojí si mnoho užitečných dovedností pro dnešní svět
  • vezme život do svých rukou a převezme za něj zodpovědnost

Jak se k nám připojit?

Pokud chcete, aby vaše dítě vyrůstalo ve skautu neni to nic složitého.

Můžete nás buď kontaktovat nebo stačí když nás navštívíte kdykoliv během schůzek.

...

Stát se skautem není nic těžkého. Ve skautu dítě pozná nové kamarády, zažije kupu zábavy, naučí se hodně nových věcí. Bude moct chodit na schůzky, jezdit na výpravy a jednou za rok, vždy o prázdninách jezdíme na tábor. Dále také pořádáme různé soutěže a další akce.